Ceník péče v Dětské skupině Filiánek 

Platnost od 1. 2. 2024  
 
 
Ceník za sjednanou péči o dítě v DS Filiánek s ohledem na výši státního příspěvku pro dítě mladší věkové kategorie (dítě, které do 31.8. nedosáhne 4 let)
 

 

Ceník za sjednanou péči o dítě v DS Filiánek s ohledem na výši státního příspěvku pro dítě starší věkové kategorie (dítě, které od 1.9. dosáhne 4 let)

 

Objednatel je povinen uhradit sjednanou cenu bez ohledu na to, zda dítě využije sjednanou péči a služby nebo nevyužije. Platba za péči slouží k úhradě stálých nákladů spojených s provozem dětské skupiny, nemůže být proto krácena a je nevratná. V případě dlouhodobé nemoci dítěte nebo při přerušení poskytování služby ze strany poskytovatele je cena za sjednané služby řešena individuálně s ředitelkou DS Filiánek.

Úhrada platby za péči bude provedena vždy do 20. dne předchozího měsíce převodem na účet Fio banka č.ú. 4604646046/2010, v.s. 601, do zprávy pro příjemce vždy uveďte jméno dítěte.

Uvedené ceny nezahrnují stravu a pitný režim.

 

Ceník za stravu v Dětské skupině Filiánek

Cena za stravu na jeden den činí: oběd 80,- Kč,  svačiny 2x 30,- Kč, + pitný režim.
Stravu lze odhlásit den předem do 12.oo hod.
Úhrada platby za poskytnutou stravu dle pokynů personálu DS Filiánek bude provedena do 10. dne následujícího měsíce převodem na účet Fio banka č.ú. 4604646046/2010, v.s. 602, do zprávy pro příjemce vždy uveďte jméno dítěte. 

Co najdete v ceně?

 

V případě zájmu navštěvovat naši dětskou skupinu nás kontaktujte.

Smlouvu a její přílohy Vám zašleme, nebo si dokumenty můžete osobně vyzvednout přímo ve Filiánku po domluvě na tel. čísle 725 953 574. Kompletní kontaktní údaje také naleznete v sekci kontakt.